Asya ile Avrupa arasında, tarihin ve uygarlığın dönüm noktalarının yaşandığı, insanlık mirasının yüzyıllar boyu kuşaktan kuşağa taşınmasında ev sahipliği yapan, dünyanın gözbebeği İstanbul’un renkli sahili Pendik’te kurulu olan marinamız, Büyükada’ya sadece 6 deniz mili mesafededir.

İstanbul Boğazı’nın bütün güzelliklerine ulaşabileceğiniz yakınlıkta olan marinamız, 11 yüzer iskelesi, 752 bağlama kapasitesi, en son teknoloji ve alt yapı sistemi ile kusursuz bir hizmet anlayışı içinde ev sahipliği yapmaktadır.

Uzun bir aradan sonra, İstanbul’da 3. marina olarak faaliyete başlayan işletmemiz, verdiği hizmet kalitesi ve anlayışı ile yat sahiplerine, evlerindeki rahatı ve konforu hissettiren bir “Marina Yaşam Alanı” sunmaktadır.

İstanbul City Port, gerek limanı, çekek alanı ve gerekse sektörel firmaların temsil edildiği ticari alanı ile Türk yatçılığının merkezidir.

“Yat Üretim” alanında, teknoloji ve işçilik bakımından uluslararası sektörde önde gelen bir konuma sahip, Tuzla’nın yanıbaşında yer alan 16.000 m2 ‘lik çekek alanımızda, 200 tona kadar yatların karaya çekilmesi ve denize indirilmesi, her türlü bakım ve onarımlarının yapılması mümkündür.

8000 yıllık kent tarihi ile birlikte, marina ve denizciliğin ulaştığı son noktayı, deneyimli kadromuzun güler yüzlü hizmetiyle sunmaktayız.

8000 yıllık kent
tarihi ile birlikte,
marina ve denizciliğin
ulaştığı son noktayı,
deneyimli kadromuzun
güler yüzlü hizmetiyle
sunuyoruz.