HAKKIMIZDA

Türkiye’nin en önemli iki noktasında 5 yıldızlı marinacılık hizmeti veren işletmemiz, İstanbul Pendik ile Muğla Göcek’te açılan tesislerinde toplam 972 yat kapasitesi ve 280 kara park kapasitesi ile yepyeni bir hizmet anlayışı içinde çalışmaya başladı.

Marinturk, bu özellikleri ile ülkemizde işletme bütünlüğü açısından üçüncü marinalar zincirini oluşturmaktadır. Tesislerimizde; Akdeniz’deki en yüksek standartlara sahip sistemler ile dizayn edilmiş yüzen iskeleler, 250 Amper’e kadar elektrik bağlantısı, kablosuz internet, 200 tona kadar tekneleri karaya çekebilecek travel liftler, tüm atıkların doğaya zarar vermeksizin bertaraf edilmesi için yüksek teknoloji sistemleri, 24 saat kamera kontrollü elektronik güvenlik sistemleri ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer hizmetler yer almaktadır.

Marinalarımızda, sahip olduğunuz yatlarınız için bakım ve onarımlarında ihtiyaç duyacağınız her türlü teknik desteğin alınabileceği gelişkin bir alt yapı bulunmaktadır.

VİZYON

Donanımlı ve güler yüzlü çalışanlarıyla sektördeki en kaliteli hizmetleri sunan ve mutlu müşterileriyle daima tercih edilen tesisleri işletmektir.

MİSYON

Marinturk değerlerini koruyarak yenilikçi ve yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile müşterisini ve yatırımcısını mutlu etmektir.

DEĞERLER

Müşteri önceliğimizdir: Mutluluklarını her şeyden üstün tuttuğumuz, ihtiyaçlarına önem verdiğimiz, en büyük önceliğimiz müşterilerimizdir. Hepimiz tüm paydaşlarımızın mutluluğu için koşulsuz “müşteri memnuniyeti”ni sağlama prensibi ile çalışırız.


Kalitede birinciyiz: Mükemmellik hedefi ile kalitemizin sürdürülebilirliği için çalışırız. Üretim ve hizmet aşamalarındaki kalite çıtasını sürekli yükselterek standartları biz belirleriz.


Rekabetçiyiz: Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda hep zorlu yarışlar başlatırız. Her alanda birinciliği hedefleriz. Hızlı ve çeviğiz, çok çalışarak ve kendimizi aşarak müşterilerimize en iyiyi en önce sunarız.


Hep beraber başarırız: Bireysel yetenek ve bilgiler ile zenginleşen bir ekip ruhuna sahibiz. Birbirimize danışır, birlikte öğreniriz. Zorlukları birlikte aşar, farklılıklar ile zenginleşir ve başarıyı birlikte kucaklarız.


Sonuca odaklıyız: Hedeflerimiz bizim için sonuç değil başlangıçtır. Sonuca ulaştığımız nokta; beklentilerin üzerinde, bir öncekinden daha iyi ve yol göstericidir. Başarma azmi le güçlenen çalışkanlığımız ve hiç yılmadan ilerlememizi sağlayan bitip tükenmez sabrımız ile hedeflediğimiz sonucu yüzde yüz aşarız.


Gücümüzü değişimden alırız: Değişim ve yenilikler karşısındaki cesaretimizle yeni fikirleri araştırır, destekler ve uygularız. Farklı yetenek ve bilgiler ile şekillenen inovasyon gücümüz sayesinde pazardaki yeni fırsatları tespit eder; bu değişime hızla uyum sağlayarak hareket kabiliyetimizi artırırız.

FELSEFEMİZ

MARINTURK ‘ün AMACI; teknolojiyi takip ederek yüksek standartlı marinacılık hizmeti vermek ve sektörün lideri olmaktır.

MARINTURK ‘ün TİCARİ HEDEFİ; Sahip olduğu işletmelerin verimliliğini artırmak için kapasite artışını sağlayacak çalışmaları yapmak ve tam kapasite kullanımı ile büyümektir.

MARINTURK ‘ün PAZARI; Yat ve yatçının olduğu her yerdir.

MARINTURK ‘ün HİZMET POLİTİKASI; Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yüksek kaliteyi en iyi şartlarla sağlamaktır.

MARINTURK’ün ÇEVRE POLİTİKASI ; İşlettiği tesislerde yüksek sorumluluk bilinci ile doğal yaşam içinde bulunan tüm canlı türleri için sürdürülebilir hayat şartlarının korunması ve  ülke  turizminin gelişimi için yaşanabilir bir dünyayı, sağlıklı ve temiz bir çevreyi gelecek nesillere bırakmaktır.

MARINTURK ‘ün İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI; Irk, dil, din ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın fırsat eşitliği çerçevesinde işinde uzman, kendisine saygısı olan ve karşısındakine saygı gösteren, yenilikçi ve ahlaklı kişilerden, çalışkan bir takım oluşturmaktır.

MARINTURK ‘ün TİCARET ANLAYIŞI; Ulusal ve uluslararası kanunlar çerçevesinde hem kendisinin hem de muhatabının hakkını korumaktır.

MARINTURK ‘ün REKABET ANLAYIŞI; öncelikli olarak hizmette rekabet yaratmaktır.

MARINTURK “GÜLERYÜZLÜ” bir işletmedir.